7/24 Destek

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

İnsanoğlunun varoluşuyla ortaya çıkan taşıma eylemi zaman içerisinde sürekli aşama kaydederek günümüzdeki şeklini almıştır.
Teskere ile başlayan taşımacılıktan konteynır taşımacılığına kadar uzanan bu yolda insanoğlu hayattaki en değerli sey olan zamanı etkin kullanarak hızlı güvenilir en az maliyetle taşıma talebini karşılayıp hem maddi hem manevi yönden karlı olmak istemiştir.
Kaş yapayım derken göz çıkarmak deyimiyle karşılaşmamak için de kaçınılmaz bir ihtiyaç olan taşımayı en güvenilir ve en uygun şekilde yapmak her kişi ,kurum ve kuruluş için oncelikli beklenti olmuştur.Bu beklenti de ince eleyip sık dokumak zorunluluğunu doğurmuştur.
Bizler bu beklentinin farkında olarak uygun fiyat, güvenilir ve sorun teşkili olmayan bir taşıma anlayışı ile 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamiş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.Siz değerli iş ortaklarımıza hizmet için yıllarca bu sektörde var olduk ve kolektif bir çalışma anlayışıyla büyüyerek var olmaya devam edeceğiz.
Bir işteki başarının sabır,azim ve zamani en etkili şekilde kullanarak çalışmanın sürekliliği ile kazanılacağını bilmemiz gerektiğini çok iyi biliyoruz.
Bu bilincle taşımacılık sektöründe tercih edenlerin ilk tercihi olmak için sürekli çalışmayı kendimize sorumluluk olarak yüklüyoruz.

81 İLE GÜVEVİLİR KURUMSAL REFERANSLI NAKLİYE HİZMETİ SUNUYORUZ. SADECE YÜKÜNÜNÜZÜ DEĞİL SORUNSUZ NAKLİYAT ZAMANINDA TESLİMAT UYGUN FİYAT ANLAYIŞI İLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ DÜŞÜNEREK HAREKET ETME BİLİNCİNİ DE FİRMAMIZA MESULİYET OLARAK YÜKLÜYORUZ.

Murathan Nakliyat Gebze/ KOCAELİ

 

Hayallerimizi hedeflerimize dönüştürerek bu çetin yolda hem kazanan hem de kazandıran olmak icin yaninizdayiz . Murathan Nakliyat - Gebze Kocaeli İstanbul

  • +90 532 627 21 55

  • 05326574355

  • info@murathannakliyat.com

  • GEBZE MARMARA NAKLİYECİLER GARAJI G23

  • Hafta İçi: 06:00-23:50 Arası.
    Cumartesi: 06:00-23:50 Arası.
    Pazar: 06:00-23:50 Arası